Neteller

Co to Neteller?

NETELLER jest jednym z najbardziej prostych, bezpiecznych i tanich sposobów przekazywania środków pieniężnych oraz płatności online. Rejestrujesz konto NETELLER weryfikujesz konto, wysyłasz gotówkę a teraz wystarczy tylko kilka kliknięć, aby dokonywać zakupów i przelewać pieniądze do przyjaciół czy rodziny. Net + Prepaid MasterCard® można również podłączyć do swojego konta Neteller kartę można używać do kupowania rzeczy online lub dokonywać wypłat z bankomatów akceptujących MasterCard Worldwide.
NETELLER to świetny sposób jeżeli chcemy pozostać anonimowi i nie chcemy aby ktoś podglądał nasze transakcję, jak dobrze wiemy banki nie dbają należycie o naszą prywatność natomiast portfele elektroniczne sprawiają, że możemy czuć się bezpiecznie.
Jak mogę się zarejestrować?
Rejestracja jest prosta i całkowicie za darmo. Wystarczy udać się tutaj, a następnie kliknąć „zarejestruj się”, teraz wypełnij dane o które jesteś proszony w formularzu. Po zalogowaniu się, można użyć konta NETELLER od razu, ale do pełnej funkcjonalności musisz zweryfikować swoje konto poprzez przesłanie dodatkowych informacji, w większości przypadków jest to skan dokumentu tożsamości, taki jak paszport lub dowód osobisty do potwierdzenia swoich danych.
Jak to działa?
Kiedy już zdeponujesz pieniądze na swoim koncie Neteller możesz go używać to bardzo wielu transakcji. Przelewów dokonuję się za pomocą adresów email, jest to bardzo proste. Mamy podgląd do wszystkich wykonanych transakcji a sam Neteller gwarantuje bezpieczeństwo naszych środków.